0
0
  • Aktualności
  • VEGGIE BACCARA - dania wegetariańskie na codzień
VEGGIE BACCARA - dania wegetariańskie na codzień
data publikacji 15.06.2020
VEGGIE BACCARA - dania wegetariańskie na codzień

Nowe dania #Veggie to gotowe do odgrzania, wegetariańskie i w większości bezglutenowe propozycje na obiad, deser, przekąskę czy kolację.

To dania, które skrupulatnie przygotowali nasi kucharze ze składników wysokiej jakości, świeżych, wyselekcjonowanych warzyw i owoców, zdrowych kasz, mąk, doprawiając naturalnymi przyprawami. 

Staraliśmy się tak dobierać smak aby dania trafiły w gust większości, a sam skład jest dobrany tak aby była różnorodność, bogactwo ważnych i dobrych składników, a także tak ważnego w diecie wege białka.

W naszej #wege ofercie znajdziecie odpowiedniki dań mięsnych np. #kotlety de volaille z cukinii z nadzieniem serowo-warzywnym, #schabowe z naturalnego #seitanu, kotlety mielone z #tempehu, wege #burgery buraczane, #pulpeciki z ciecierzycy, #racuszki z mąki #teff oraz wege #Carpaccio.

Oferta dań jest skonstruowana w taki spoósb aby ułatwić zadanie tym, którzy nie mają pomysłu na gotowy obiad; danie z dodatkami w jednym opakowaniu np. de volaille z puree ziemniaczanym i marchewką, lub tak aby każdy mógł sobie wybrać dodatki wedle upodobań czyli np. osobno kotlet schabowy, a do niego możesz wybrać buraczki, marchewkę, mix sałat, puree, mix kasz lub inne dodatki. 

Jesz tak, jak lubisz i chcesz. 

Dania Veggie są dostępne w naszych Delikatesach stacjonarnych w Jawczycach, ul. Piwna 3 oraz w sklepie internetowym w zakładce Veggie Baccara - dostawa już od 24h!

Zapraszamy!

Twoja Baccara